AUTA OD RĘKI

SZUKASZ NOWEGO AUTA DOSTĘPNEGO OD RĘKI?

Nie mamy obecnie takiego w swojej ofercie? Nic straconego – wypełnij poniższy formularz a postaramy się znaleźć dla Ciebie auto, dostosowane do Twoich potrzeb!!! Pamiętaj – im więcej pól wypełnisz, tym lepiej poznamy Twoje potrzeby. Zamiast wypełniać formularz możesz też do nas zadzwonić, tel. 52 370 83 12

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i udostępnianie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach handlowych i marketingowych przez firmę Bieranowski sp. z o.o.
Uprzejmie informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Bieranowski sp. z o.o. Autoryzowany Dealer, 85-840 Bydgoszcz, ul Nowotoruńska 8. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu sformułowania i wysłania oferty handlowej i przechowywane przez okres maksymalnie 6 miesięcy w przypadku nie zrealizowania umowy kupna sprzedaży. Przysługuje Państwu prawo dostępu do ich treści, prawo ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych i wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Mają Państwo prawo do cofnięcia niniejszej zgody w dowolnym momencie.
(*).Pola obowiązkowe

Wizyta
serwisowa

Umów się na
jazdę próbną

Masz pytania?
Napisz do nas

Copyright © BIERANOWSKI

Projekt i wykonanie: RoyalArt