Dlaczego nowy Ford EcoSport to najlepszy wybór?

  • Wyróżnia się w tłumie dzięki wyrazistej prezencji. To auto zwraca uwagę nowoczesnym designem!
  • Paleta 12 kolorów zaspokoi każdy gust. Jest w czym wybierać!
  • Jego ergonomiczne wnętrze wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom. Sprawdź sam! Wsiądź do nowego Forda EcoSport i podziwiaj świat z podwyższonej pozycji fotela.
  • W Fordzie EcoSport bezpieczeństwo jest na pierwszym miejscu, aby chronić Ciebie, Twoich pasażerów i innych użytkowników drogi.
  • Z nowym Fordem EcoSport życie stanie się łatwiejsze. Znajdziesz w nim inteligentny napęd na wszystkie koła, układ ułatwiający ruszanie na wzniesieniach czy system Ford SYNC z obsługą głosową.
  • Stworzono go do jazdy w mieście, lecz wyprawy za miasto to jego wielka pasja.
  • Ten SUV ma przyjemność z jazdy i pewność prowadzenia zapisane w swoim DNA!
O tym modelu możemy opowiadać godzinami.
Jednak najlepiej go poznać podczas jazdy próbnej. Zapraszamy!
Zainteresowany?Zostaw nam swoje dane – zadzwonimy do Ciebie
„ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w celu wysłania oferty handlowej."

Uprzejmie informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Plichta Auto Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer, 85-840 Bydgoszcz, ul Nowotoruńska 8. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu sformułowania i wysłania oferty handlowej i przechowywane przez okres maksymalnie 6 miesięcy w przypadku nie zrealizowania umowy kupna sprzedaży.

Przysługuje Państwu prawo dostępu do ich treści, prawo ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych i wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Mają Państwo prawo do cofnięcia niniejszej zgody w dowolnym momencie.

Inteligentny napęd na wszystkie koła, układ wspomagający ruszanie na wzniesieniach i doskonała widoczność dzięki światłom LED pozwolą Ci poczuć się pewnie.

Pewność prowadzenia


Równowaga mocy i genialne osiągi przy minimalnej emisji zanieczyszczeń? Idealne połączenie - nawet dla najbardziej wymagających - z silnikiem EcoBoost to możliwe!

Wydajność i osiągi


Dzięki nowoczesnym technologiom komfort jazdy nabierze dla Ciebie nowego znaczenia. Twój świat zmieni się na lepsze. Teraz podróż to relaks i przyjemność.

Inteligentne technologie


Systemy bezpieczeństwa zaprojektowano, aby zapewnić maksymalną ochronę dla Ciebie, Twojego samochodu i innych użytkowników drogi.

Maksimum bezpieczeństwa


Nowy Ford EcoSport, to funkcjonalna i inteligentnie zaprojektowana przestrzeń, którą oddajemy w Twoje ręce. Twoja wygoda i komfort jazdy są na najwyższym poziomie.

Funkcjonalna przestrzeń

Wizyta
serwisowa

Umów się na
jazdę próbną

Masz pytania?
Napisz do nas

Copyright © BIERANOWSKI

Projekt i wykonanie: RoyalArt