KONTAKT

 

Bieranowski Sp. z o.o.
Autoryzowany Dealer Forda

85-840 Bydgoszcz ul. Nowotoruńska 8
woj. kujawsko-pomorskie

tel. 52/370-83-10
Fax 52/370-83-39

Salon - email: salon@bieranowski.com.pl
Serwis - email: serwis@bieranowski.com.pl

Adam Krawiec – dyrektor zarządzający 
52/3708338
662 189 210
akrawiec@bieranowski.com.pl

Mariusz Chmiel – kierownik Salonu
52/3708321
600 201 497
mchmiel@bieranowski.com.pl

Roman Kucharski – handlowiec
52/3708325
600 094 472
rkucharski@bieranowski.com.pl

Marek Bieranowski – handlowiec 
52/3708323
mbieranowski@bieranowski.com.pl

Łukasz Wegner – specjalista ds. samochodów dostawczych
52/3708322
669 900 111
lwegner@bieranowski.com.pl

Marcin Górski – handlowiec
52/3708326
669 901 130
mgorski@bieranowski.com.pl

Mateusz Jankowski – handlowiec
52/3708327
668 020 169
mjankowski@bieranowski.com.pl

Paweł Ceran – handlowiec
52/3708328
668 020 171
pceran@bieranowski.com.pl

Ubezpieczenia:

Monika Potrzebska
52/370-83-34
mpotrzebska@bieranowski.com.pl

Księgowość:

52/370-83-36
ksiegowosc@bieranowski.com.pl

Usługi blacharsko-lakiernicze:

52/381-80-39

Serwis:

Marek Rzeźnikowski
Kierownik serwisu
52 370-83-35
mrzeznikowski@bieranowski.com.pl

Eugeniusz Pilarski
doradca serwisowy,doradca samochodów ciężarowych
600-234-074 
serwis@bieranowski.com.pl

Henryk Kanclerzewski
doradca programu flotowego
Business Service Club
664-031-143
flotaserwis@bieranowski.com.pl

Andrzej Kilczewski
doradca serwisowy, doradca samochodów ciężarowych
660-751-988
serwis@bieranowski.com.pl

Norbert Graczykowski
doradca serwisowy, doradca samochodów ciężarowych
52 370-83-32
flotaserwis@bieranowski.com.pl

Pracownicy magazynu:

Tomasz Kaczmarek
Kierownik działu części
52 370 83 31
czesci@bieranowski.com.pl

Arkadiusz Narojczyk
specjalista działu części
52 370 83 31 
czesci@bieranowski.com.pl

AZNN likwidacja szkód 

Pon. – Pt. 8.00-16.00

ul. Jana Pawła II 145 A
85-140 Bydgoszcz 
tel.52/381-80-39
serwisbl@bieranowski.com.pl

Wizyta
serwisowa

Umów się na
jazdę próbną

Masz pytania?
Napisz do nas

Copyright © BIERANOWSKI

Projekt i wykonanie: RoyalArt